Ginekologia estetyczna - efekty

Vademecum Medyczne

Vademecum Medyczne
Otwórz menu Menu

Terapia osoczem bogatopłytkowym rany po cięciu cesarskim

Alergologia/Pulmonologia

Andropauza

Bary kroplówkowe

Dermatologia

Diagnostyka płodności badanie nasienia

Dietetyk

Endokrynolog

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Internista

Kardiolog

Laboratorium

Laryngolog/Otolaryngolog

Medycyna estetyczna

Neurologia

Nowoczesne zabiegi w ortopedii

Ortopeda/Traumatolog

Pediatria

Proktologia

Refleksologia

Rehabilitacja, Fizykoterapia

Reumatolog

Seksuologia

Strefa spa

USG dzieci i dorosłych

Urologia

Wiadomości medyczne ze świata

Zabiegi jednego dnia

Zabiegi pielęgniarskie

Bary kroplówkowe
Kroplówka po imprezie

Kroplówka po imprezie

Kroplówki witaminowe to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie poważnego problemu, jakim są niedobory witamin, minerałów i mikroelementów w organizmie człowieka. Kroplówki witaminowe są specjalnie przygotowanymi wlewami bogatymi w witaminy, minerały i mikroelementy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. W związku z tym kroplówka „po imprezie” jest idealnym rozwiązaniem na uzupełnienie niedoborów w organizmie wynikających ze spożycia alkoholu.

 

Nadmierne spożycie alkoholu określane także mianem zatrucia alkoholem charakteryzują objawy takie jak ból głowy, nadmierne pragnienie, nudności, brak poczucia łaknienia i wymioty. Zatruciu alkoholem towarzyszy ogólne złe samopoczucie, a w niektórych przypadkach również drgawki. Kroplówka „po imprezie” jest kompozycją składającą się z glukozy, witamin z grupy B oraz C. Witamina C jest idealnym składnikiem tej kroplówki, ponieważ jest naturalnym antyoksydantem. Wszystkie składniki zawarte w kroplówce po imprezie mają na celu dostarczyć pacjentowi energii niezbędnej do stanięcia na nogi. Dzięki kompozycji tego wlewu dożylnego pacjent w stosunkowo krótkim czasie odczuwa poprawę, a mianowicie mija ból oraz zawroty głowy, zanika uczucie nadmiernego pragnienia, zmniejsza się niepokój i ustaje ewentualne kołatanie serca.

 

Kroplówki witaminowe są niezwykle skuteczną metodą suplementacji ze względu na metodę ich podania. Zaletą dożylnej suplementacji jest fakt, że dochodzi do ominięcia układu pokarmowego, dzięki czemu witaminy, minerały i mikroelementy zawarte w kroplówce są w pełni przyswajane przez organizm. Kroplówki witaminowe są szybką, efektywną i bezpieczną metodą na wzmocnienie i regenerację organizmu.  W przypadku zainteresowania kroplówkami witaminowymi prosimy o skontaktowanie się z rejestracją naszych placówek medycznych celem umówienia wizyty. Podanie kroplówek witaminowych wykonywane jest w naszej placówce medycznej przez wykwalifikowaną kadrę medyczną w relaksujących warunkach. W ofercie naszych placówek medycznych oprócz opisanej powyżej kroplówki „po imprezie” znajdują się również kroplówki na ból, wspomagające urodę i stan skóry, dla ogółu organizmu – bomba witaminowa i witamina C, regeneracyjne skierowane szczególnie do sportowców, wspomagające odporność organizmu i przeciwko grypie, po chemio- i radioterapii, na poprawienie libido oraz wiele innych. Z powodu wyjątkowych okoliczności, jakimi charakteryzuje się poprzedni oraz bieżący rok należy z większą dokładnością zadbać o jak najlepszy stan zdrowia i bezpieczeństwo swojego organizmu.

Kolbudy

Medi-Medic Centrum Medyczne 

83-050, Kolbudy, ul. Przedszkolna 46

Województwo Pomorskie

58 682 65 73 501 866 393

rejestracja@medimedic.pl

 

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek 07.00 - 20.00
Wtorek 07.00 - 20.00
Środa 07.00 - 20.00
Czwartek 07.00 - 20.00
Piątek 07.00 - 20.00
Sobota 08.00 - 11.30

Gdańsk

Medi-Medic Centrum Medyczne

80-262, Gdańsk, ul. Staszica 6/2

Województwo Pomorskie

58 682 65 73 533 375 037

rejestracjagdansk@medimedic.pl

Godziny otwarcia:   
Poniedziałek 07.00 - 19.00
Wtorek 09.00 - 17.00
Środa 07.00 - 15.00
Czwartek 09.00 - 17.00
Piątek 07.00 - 15.00

 

Facebook
Facebook