Ginekologia estetyczna - efekty

Vademecum Medyczne

Vademecum Medyczne
Otwórz menu Menu

Terapia osoczem bogatopłytkowym rany po cięciu cesarskim

Alergologia/Pulmonologia

Andropauza

Bary kroplówkowe

Dermatologia

Diagnostyka płodności badanie nasienia

Dietetyk

Endokrynolog

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Internista

Kardiolog

Laboratorium

Laryngolog/Otolaryngolog

Medycyna estetyczna

Neurologia

Nowoczesne zabiegi w ortopedii

Ortopeda/Traumatolog

Pediatria

Proktologia

Refleksologia

Rehabilitacja, Fizykoterapia

Reumatolog

Seksuologia

Strefa spa

USG dzieci i dorosłych

Urologia

Wiadomości medyczne ze świata

Zabiegi jednego dnia

Zabiegi pielęgniarskie

Ginekologia estetyczna
Lifting pochwy z zastosowaniem nici NewU DOUBLE ARM LIFT

Lifting pochwy z zastosowaniem nici NewU DOUBLE ARM LIFT

Zabieg liftingu pochwy z zastosowaniem nici NewU DOUBLE ARM LIFT skierowany jest przede wszystkim do kobiet będących w wieku od 40 do 60 lat, które są po porodzie z przypadkiem wypadnięcia pochwy lub, u których doszło do nieprawidłowego zszycia mięśni krocza. Ponadto, zabieg liftingu pochwy skierowany jest do pa[l1] ń, u których nastąpiło zmniejszenie się napięcia mięśni krocza i tkanek okolic intymnych. Wskazaniem do wykonania zabiegu liftingu pochwy jest także zauważalne pogorszenie się jakości życia seksualnego lub szerokie wejście do pochwy. Zabieg liftingu pochwy jest małoinwazyjny i cały jego przebieg opiera się na założeniu dwóch specjalnych szwów w obrębie krocza z wykorzystaniem nici NewU DOUBLE ARM LIFT, które mają haczyki ułożone w dwóch kierunkach. Najpierw wykonywane są małe i płytkie nacięcia, przez które wprowadzone zostaną nici NewU DOUBLE ARM LIFT. Niepodważalną zaletą zabiegu liftingu pochwy jest krótki okres gojenia się i długotrwale utrzymujące się efekty.

 

Przed podjęciem decyzji o wykonaniu zabiegu liftingu pochwy z zastosowaniem nici NewU DOUBLE ARM LIFT pacjentka musi zgłosić się do ginekologa celem konsultacji. Zabieg liftingu pochwy z zastosowaniem nici wykonywany jest w naszych placówkach medycznych przez dr n. med. Piotra Kwiecińskiego i wykwalifikowaną kadrę medyczną. W przypadku zainteresowania zabiegiem prosimy o skontaktowanie się z rejestracją naszych placówek medycznych celem umówienia wizyty konsultacyjnej. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są infekcje oraz stany zapalne okolic intymnych i ciąża.

Zabieg liftingu pochwy z zastosowaniem nici NewU DOUBLE ARM LIFT wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i czas jego trwania wynosi średnio od 30 do 60 minut.  Po zabiegu zaleca się pacjentkom abstynencję seksualną i unikanie intensywnego wysiłku fizycznego przez okres 4 tygodni. Po czasie 4 tygodni przewiduje się powrót do pełnej aktywności fizycznej i seksualnej. Po wykonanym zabiegu liftingu pochwy z zastosowaniem nici NewU DOUBLE ARM LIFT można spodziewać się poprawy w funkcjonowaniu pochwy i krocza, a co za tym idzie zwiększenie komfortu w tych okolicach. Do innych korzyści płynących z zabiegu liftingu pochwy należą: obniżenie się poziomu ryzyka wystąpienia nadkażeń oraz otarć stref intymnych, poprawa w wyglądzie wejścia do pochwy i poprawa jakości życia seksualnego.


 

Kolbudy

Medi-Medic Centrum Medyczne 

83-050, Kolbudy, ul. Przedszkolna 46

Województwo Pomorskie

58 682 65 73 501 866 393

rejestracja@medimedic.pl

 

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek 07.00 - 20.00
Wtorek 07.00 - 20.00
Środa 07.00 - 20.00
Czwartek 07.00 - 20.00
Piątek 07.00 - 20.00
Sobota 08.00 - 11.30

Gdańsk

Medi-Medic Centrum Medyczne

80-262, Gdańsk, ul. Staszica 6/2

Województwo Pomorskie

58 682 65 73 533 375 037

rejestracjagdansk@medimedic.pl

Godziny otwarcia:   
Poniedziałek 07.00 - 19.00
Wtorek 09.00 - 17.00
Środa 07.00 - 15.00
Czwartek 09.00 - 17.00
Piątek 07.00 - 15.00

 

Facebook
Facebook