OFERTA

Medycyna estetyczna:
Zabiegi medycyny estetycznej
BTL HIPRO - najnowsza generacja liftingu ultradźwiękowego
Leczenie łysienia - terapia osoczem bogatopłytkowym
Ginekologia esteteczna
Labioplastyka
Lifting pochwy
Zwiększenie objętości warg sromowych większych
Perineoplastyka z plastyką pochwy
Hymenotomia
Hymenoplastyka
Powiększenie punktu G " Zastrzyk orgazmu"
Leczenie nietrzymania moczu I stopnia -terapia osoczem bogatopłytkowym
Ortopedia - techniki regeneracyjne komórki macierzyste
Orthokine – leczenie zwyrodnień stawów i ścięgien
Leczenie niepłodnosci
Leczenie niepłodności u kobiet
Leczenie niepłodności u mężczyzn
Inseminacja
HSG – ocena drożności jajowodów
Badania nasienia
Zabiegi jednego dnia
Skleroterapia
Leczenie żylaków za pomocą systemu VenaBlock
Leczenie żylaków za pomocą systemu Veinoff
Stulejka - Urologia
Badania USG
PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ USG
Rehabilitacja, fizykoterapia, masaże
Medycyna pracy
Skierowania
Pracownia psychologiczna
Poradnie specjalistyczne
Poradnia ginekologiczna
Poradnia pediatryczna
Poradnia chorób wewnętrznych
Poradnia neurologiczna
Poradnia dermatologiczna
Poradnia endokrynologiczna
Poradnia otorynolaryngologiczna
Poradnia gastroenterologiczna
Poradnia chirurgii naczyniowej
Poradnia zdrowia psychicznego
Poradnia seksuologiczna
Poradnia kardiologiczna
Poradnia urologiczna
Poradnia ortopedyczna
Poradnia chirurgi ogólnej
Poradnia dietetyczna
Poradnia medycyny pracy
Poradnia medycyny estetycznej
Pracownia psychologiczna
Poradnia Proktologiczna
Nasi lekarze
Laboratorium
Badania biochemiczne
Zabiegi pielęgniarskie
Badania mikrobiologiczne
Badania immunochemiczne
Badania hematologiczne
Badania genetyczne
Badania diagnostyczne
BAR KROPLÓWKOWY-WITAMINOWY

Zabiegi medycyny estetycznej

MEZOTERAPIA

mezoterapia

Jest jedną z podstawowych metod biorewitalizacji skóry. Zwykle w mezoterapii wykorzystuje się nieusieciowany kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy oraz mikroelementy. Wymaga kilku wizyt w gabinecie (na początek 4-6 zabiegów, co około 2-4 tygodnie), lecz po kilku miesiacach efekty są zaskakujące. Mezoterapię zastosować można praktycznie w każdym przypadku. Wskazaniem do tej formy terapii jest uogólnione starzenie się skóry lub tylko przejściowe pogorszenie jej kondycji, zwiotczenie skóry, wypadanie włosów, cellulit, rozstępy, blizny.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

osocze bogatopłytkowe

Najbardziej naturalną forma mezoterapii jest podawanie osocza bogatopłytkowego . Jest to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi. Uzyskane osocze zawiera komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa kolorytu, gęstości oraz napięcia skóry, przyspieszenie gojenia po zabiegach laserowych, a także leczenie blizn potrądzikowych oraz łysienia.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ - LIPOLIZA INIEKCYJNA

redukcja tkanki tłuszczowej

W zależności od okolicy oraz stopnia zaawansowania problemu polecamy indywidualnie dobrane terapie redukujące tkankę tłuszczową.

Zabieg przeznaczony jest dla osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej zarówno w okolicy brzucha, ud oraz podbródka u dorosłych. Do zabiegu kwalifikują się zarówno pacjenci z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej jak i pacjenci z cięzkim nadmiarem tkanki tłuszczowej.Najnowsza metoda lipolizy iniekcyjnej na stałe usuwa komórki tłuszczowe! 

Zabieg poprzedza konsultacja lekarska. Wykonywany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Terapia polega na wstrzyknięciu do tłuszczu podskórnego preparatu powodującego całkowite zniszczenie komórek tłuszczowych. Czas konsultacji wraz z podaniem preparatu to maksymalnie 30 minut.

Terapia składa się z 2-4 zabiegów (maksymalnie 6) w odstępach co 4 tygodnie.

Cena zabiegu ustalana jest podczas konsultacji - zależy od ilośći preparatu.

TOKSYNA BOTULINOWA

toksyna botulinowa

Zmarszczki górnej części twarzy (czoła i okolic oczu) to skutek naszej ekspresji – śmiechu, smutku i złości. Podanie w wymienione okolice niewielkich dawek toksyny botulinowej na wiele miesięcy „uspokoi” naszą twarz, a niechciane zmarszczki znikną. Terapia botulinowa - jest jedyną metodą redukcji zmarszczek mimicznych, która działa na ich główną przyczynę - mięśnie mimiczne. Zabieg najczęściej stosowany jest do spłycania bruzd poprzecznych i pionowych, tzw. lwich, czoła oraz w okolicach oczu, tzw. kurzych łapek, a także do uzyskania efektu delikatnego liftingu.


MODELOWANIE TWARZY

modelowanie twarzy

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym powoduje efekt liftingu, czyli uniesienia owalu, kącików ust, łuku brwi, skroni oraz opadających policzków. Ponad to jego zastosowanie obejmuje wypełnienie policzków, korekcję asymetrii nosa , ust oraz odmłodzenie i ujędrnienie skóry.

Nowoczesna technologia VYCROSS oferuje produkty JUVEDERM Voluma, Volift i Volbella, których efekty zastosowania utrzymują się bardzo długo, nawet powyżej 18 miesięcy. Dzięki zawartości preparatu znieczulającego w produkcie zabieg jest prawie bezbolesny, ryzyko siniaków jest bardzo małe, a pacjent po zabiegu może natychmiast wrócić do pełnej aktywności.

Jaka miałaby być Twoja twarz; mniej smutna, mniej poważna, mniej opadająca, bardziej pogodna, mniej zmęczona, młodsza czy bardziej atrakcyjna. Modelowanie kwasem hialuronowym umożliwia osiągniecie tych celów.

Cena zabiegu ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji, zależy od oczekiwań pacjenta.


ODMŁADZANIE DŁONI

 odmładzanie dłoni

Skóra na dłoniach starzeje się bardzo szybko. Ubytek tkanki tłuszczowej oraz przebarwienia to podstawowe cechy zdradzające wiek. Rozwiązaniem problemów wiotkIej skóry dłoni jest podanie usieciowanego kwasu hialuronowego.. Zabieg wykonywany jest przy pomocy kaniuli - wystarczy jedno nakłucie aby poprawić stan całej skóry. Dłonie po zabiegu są nieznacznie obrzęknięte, co nie uniemożliwia codziennych aktywności.


Nici PDO

nici PDO

First Lift PDO to zabieg dedykowany przede wszystkim dla pacjentów w wieku 35-55 lat. Jedną z najważniejszych zalet nici PDO jest możliwość ich stosowania praktycznie na całym ciele, nie tylko na twarzy. PDO - polidoksanon stymuluje produkcję nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Dzięki takiemu mechanizmowi skóra, w którą wprowadzimy nici PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy kolagenu. Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się nawet do 2 lat.

Cena zabiegów z użyciem nici PDO w zależności od ilości użytych nici.

PEELINGI MEDYCZNE

peeling medyczny

Rolą peelingu chemicznego jest poprawa wyglądu skóry poprzez jej oczyszczenie wygładzenie i ujednolicenie kolorytu. Polega na wywołaniu kontrolowanego złuszczania przy użyciu odpowiedniego roztworu chemicznego. Efektem zabiegu jest redukcja zmian chorobowych i ich następstw, wymuszenie regeneracji komórek i ostatecznie poprawienie jakości i wyglądu skóry.

Delokatniejsze złuszczanie naskórka może usuwać tylko martwe komórki naskórka , natomiast silniejsze może również działać na górne warstwy skóry właściwej. Usunięcie warstwy powierzchownej odsłania świeżą, zdrowszą skórę, oraz inicjuje przebudowę głębiej położonych komórek. Wpływa to zasadniczo na wygląd skóry sprawiając że skóra staje się jaśniejsza, gładsza, a także jędrniejsza i dłużej zachowuje młodość. 

Wskazaniami do zabiegu są: przebarwienia (hormonalne - melazma, pozapalne np. potrądzikowe i posłoneczne, piegi), trądzik zaskórnikowy i grudkowy, skóra łojotokowa, blizny (np. potrądzikowe), rogowacenie słoneczne, rogowacenie przymieszkowe, suchość skóry, utrata jędrności skóry, zmarszczki.

Nastolatkom złuszczanie pomoże odblokować pory, uregulować proces nadmiernego przetłuszczania, dwudziestolatkom spłycić blizny i zachować gładką cerę. Osobom po trzydziestym roku życia złuszczanie poprawi i ujednolici koloryt skóry, zredukuje pojawiające się pierwsze zmarszczki, opóźni proces starzenia. Kiedy skóra staje się dojrzalsza, złuszczanie pozwoli stymulować odnowę komórek.

COSMELAN

cosmelan

Cosmelan należy do zabiegóm, który ma na celu eliminację przebarwień występujących w obrebie skóry. Dzięki silnemu działaniu stosuje się go również do redukcji delikatnych zmarszczek.

Jest metodą, która w bardzo skuteczny sposób nusuwa pojawiające się na skórze przebarwienia.

CHIRURGICZNE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

chirurgiczne usówanie zmian skórnych

Usuwane są zmiany skórne ze względów leczniczych, a także profilaktycznych i estetycznych.

Zmiany skórne kwalifikujące się do chirurgicznego usunięcia:

znamiona barwnikowe (tzw. „pieprzyki”)

zmiany przednowotworowe i nowotwory skóry

włókniaki

brodawki wirusowe (zwykłe, płaskie)

brodawki narządów płciowych (kłykciny kończyste)

brodawki łojotokowe

 

Zmiany skórne, wobec których wskazane jest wykonanie badania histopatologicznego, muszą być usunięte metodą chirurgiczną. Do tego rodzaju zmian zalicza się znamiona barwnikowe.

Znamiona barwnikowe, zwane popularnie „pieprzykami” występują w obrębie skóry bardzo często, szczególnie u rasy białej. U niektórych osób są liczne, a ich ilość wzrasta z wiekiem. Zazwyczaj skłonność do ich powstawania jest cechą dziedziczną. W obszarze niektórych znamion może dojść do przemiany łagodnych struktur znamienia w struktury nowotworowe (nowotwór złośliwy - czerniak). Ryzyko przemiany zmiany w nowotwór zwiększa się wraz ze starzeniem skóry, a także z powodu nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne, narażenia na bezpośrednie działanie środków chemicznych (np.: herbicydów, środków grzybobójczych, pochodnych ropy naftowej, arsenu, węglowodorów), palenia tytoniu, czy przewlekłego miejscowego drażnienia skóry. Dlatego też niezwykle ważna jest systematyczna kontrola znamion, samodzielna przez pacjenta, jak również u lekarza dermatologa.

Najlepszą profilaktyką zapobiegającą rozwojowi zmiany skórnej (stanu przednowotworowego) w stadium złośliwe jest jej usunięcie.

Wskazania do usunięcia znamion:

znamię o granicach niesymetrycznych lub nierównych i nieregularnych,

znamię o ciemnym kolorze lub o kilku kolorach,

znamię o średnicy ponad 6 mm,

pojawienie się nowego znamienia,

zmiana wyglądu znamienia, struktury lub rozmiaru,

znamię, które swędzi lub krwawi.

Technika zabiegu
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, przy użyciu preparatu znieczulającego w iniekcji Lignocaina 1% lub 2%, dzięki temu jest całkowicie bezbolesny. W zależności od wielkości i głębokości zmiany zakłada się odpowiedni rodzaj i ilość szwów chirurgicznych oraz opatrunek. Po zabiegu pacjent otrzymuje informacje po ilu dniach opatrunek ma być zmieniony lub zdjęty oraz kiedy ma się zgłosić na usunięcie szwów, a także jakie są zalecenia co do dalszego postępowania. Pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do domu. Wycięta zmiana każdorazowo poddana jest badaniu histoapatologicznemu.

NASZA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. Informujemy, że nasz serwis internetowy korzysta z plików cookies.  Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwis internetowy do Państwa urządzenia. W przeglądarce internetowej mogą Państwo samodzielnie określi ustawienia dotyczące przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych na naszej stronie plików cookies.

x