Ginekologia estetyczna - efekty

Vademecum Medyczne

Vademecum Medyczne
Otwórz menu Menu

Alergologia/Pulmonologia

Andropauza

Bary kroplówkowe

Dermatologia

Diagnostyka płodności badanie nasienia

Dietetyk

Endokrynolog

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Internista

Kardiolog

Laboratorium

Laryngolog/Otolaryngolog

Medycyna estetyczna

Neurologia

Nowoczesne zabiegi w ortopedii

Ortopeda/Traumatolog

Pediatria

Proktologia

Refleksologia

Rehabilitacja, Fizykoterapia

Reumatolog

Seksuologia

Strefa spa

USG dzieci i dorosłych

Urologia

Wiadomości medyczne ze świata

Zabiegi jednego dnia

Zabiegi pielęgniarskie

Medycyna estetyczna
Zabieg liftingu twarzy z wykorzystaniem technologii HIFU

Zabieg liftingu twarzy z wykorzystaniem technologii HIFU

Medycyna estetyczna jest prężnie i stale rozwijającą się dziedziną. Do najbardziej popularnych spośród zabiegów medycyny estetycznej należy lifting twarzy. Ultradźwiękowy lifting twarzy to zabieg należący do zabiegów najnowszej generacji. HIFU - High Intensity Focused Ultrasound jest technologią, która sukcesywnie sprawdza się w zabiegu nieoperacyjnego liftingu twarzy. HIFU nie tylko stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, działa także na powierzchniowy system mięśniowo-powięziowy.

Wskazaniem do wykonania liftingu twarzy jest chęć redukcji zmarszczek z twarzy, lifting czoła i brwi, poprawienie napięcia skóry twarzy, przywrócenia owalu oraz poprawy zarysu twarzy, poprawa wyglądu skóry, niwelowanie bruzd nosowo-wargowych, jak i odmłodzenie wiotczejącej skóry szyi oraz dekoltu.

Ultradźwiękowy lifting twarzy wykonywany przy pomocy technologii HIFU jest idealny dla osób, które chcą odświeżyć swój wygląd i odkryć młodość na nowo bez użycia skalpela. Wszystkie zabiegi wykonywane z użyciem HIFU działają przeciwstarzeniowo oraz jednocześnie zmniejszają powstające z wiekiem zwiotczenie skóry. Bardzo ważne jest, że podczas zabiegu ciągłość skóry pozostaje nienaruszona, natomiast na poziomie skóry właściwej i pod nią dochodzi do koagulacji tkanek, dzięki czemu uzyskujemy efekt liftingu.

Zabieg liftingu twarzy z wykorzystaniem technologii HIFU nie wymaga znieczulenia, ani okresu rekonwalescencji. Zabieg jest bezinwazyjny oraz praktycznie bezbolesny co sprawia, że bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć.

Ultradźwiękowy lifting twarzy to prosty sposób na profesjonalne zadbanie o siebie oraz obudzenie swojego piękna. Korzyści wynikające z ultradźwiękowego liftingu twarzy to naturalny efekt liftingu, wysoce zadowalające efekty, długotrwały efekt już po jednym zabiegu, zabieg trwa stosunkowo krótko (standardowo zabieg trwa 15-60 minut) oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dodatkowym atutem ultradźwiękowego liftingu twarzy jest fakt, że zabieg wykonuje się u osób w każdym wieku oraz bez znaczenia na porę roku - zabieg wykonuje się także w okresach silnego nasłonecznienia.

Od niedawna ultradźwiękowy lifting twarzy wykonywany za pomocą technologii HIFU można wykonać również w naszej placówce.

Co więcej, HIFU można z powodzeniem stosować wobec pozostałych części ciała - pośladki, brzuch, biust oraz obwisła skóra ramion, czyli tzw. pelikany.

Powierzchnia skóry pozostaje nietknięta, a w środku zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji 

Napisany przez www.medimedic.pl: 2018-01-11

Kolbudy

Medi-Medic Centrum Medyczne

83-050 Kolbudy, ul. Przedszkolna 46

Województwo pomorskie

58 682 65 73 501 866 393

rejestracja@medimedic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 07.00 - 20.00
Wtorek 07.00 - 20.00
Środa 07.00 - 20.00
Czwartek 07.00 - 20.00
Piątek 07.00 - 20.00
Sobota 08.00 - 11.30

Gdańsk Wrzeszcz

Medi-Medic Centrum Medyczne

80-262 Gdańsk Wrzeszcz, ul. Staszica 6/2

Województwo pomorskie

58 682 65 73 533 375 037

rejestracjagdansk@medimedic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 07.00 - 19.00
Wtorek 09.00 - 17.00
Środa 07.00 - 17.00
Czwartek 09.00 - 17.00
Piątek 07.00 - 17.00